-
خانوادگی
-
مرد
-
زن
-
پسر
-
دختر
مسواک زدن
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
0
0

خیلی از عادت ها در زندگی روزمره ما وجود دارد که باعث میشه سلامتی انسان به خطر بیفتد. در ادامه با این عادت های بد آشنا شوید.

با لباس تنگ خوابیدن

با لباس های تنگ بدن شما احساس گرما و ناآرامی می کنید، حتی از خواب هم بیدار نشوید خواب آرامی نخواهید داشت.

محکم مسواک زدن

یکی  از افکار نادرست ما در مورد مسواک زدن این است که هر چقدر ما محکم تر مسواک بزنید دندان های پاکیزه تر و سفید تری خواهیم داشت اما این اتفاق رخ نخواهد داد و باعث می شود به بافت دندان ها و لسه آسیب برسد.

چند کار را با هم انجام دادن

تا جایی که می توانید از انجام چند کار همزمان پرهیز کنید زیرا تنها دو درصد از مردم جهان قادر به این عمل هستند و اگر شما جز این دسته از افراد نباشید کار هارا به درستی انجام نمی دهید و باعث اختلال در بدن می شود.

مصرف دائم قرص های مسکن
قرص های مسکن اگر درست مصرف نشوند تاثیرات منفی روی سلامت می گذارند. به عنوان مثال مشکلات حافظه، نوسانات خلقی، تمرکز ضعیف و زمان واکنش آهسته. این تاثیرات تدریجی هستند و هرگز متوجه نمی شوید که با قرص های مسکن مسموم شده اید. مصرف بیش از حد قرص های مسکن منجر به زخم معده و حتی خونریزی داخلی می شود.

هر روز پوشیدن کفش پاشنه بلند یا صندل تخت
درست است که کفش های پاشنه بلند قد و اندام را بلندتر و زیباتر نشان می دهد اما اگر هر روز کفش پاشنه بلند بپوشید به سلامت خود آسیب می رسانید. وقتی کفش پاشنه بلند می پوشید قسمت پایین کمر به طور خودکار به سمت جلو کشیده می شود و باسن و ستون فقرات از حالت همترازی خارج می شود، فشار زیادی به زانو وارد می شود و وزن بدن به طور یکسان روی پاها وارد نمی شود.

صندل های تخت هم برای سلامت مضر هستند. کف پاها با این صندل ها صاف تر می شود پاشنه ها لیز می خورند و فشار زیادی روی مچ پا وارد می شود.

بازدید:
93

به اشتراک بگذارید:- - - - - -

جستجوی مطالب مرتبط با:سلامتی انسان رفتار های مضر
* جهت ثبت نظر هم اکنون ثبت نام کنید. *
نظر شما:
لوگوی ماهکان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجله اینترنتی ماهکان می باشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه© 2018 mahkan.com