-
خانوادگی
-
مرد
-
زن
-
پسر
-
دختر
(Overaasen RS400
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
1
0

با بارش برف های سنگین و بسته شدن جاده ها مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد اما این مشکل تنها به دست ناجیان جاده یعنی ماشین های برف روب حل خواهد شد. ماشین های پیشرفته ای که می توانند به سرعت برف ها را از سد راه خود بردارند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید با چه ماشین هایی این کار را انجام می دهند، پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

1- ماشین برف روب  (Overaasen RS200)

Overaasen RS200
Overaasen RS200

این خودرو به مخصوص اتوبان ها و بزرگ را ها می باشد و می تواند به سرعت برف ها را کنار بزند. رس‌ و فن‌های بزرگ با ظرفیت بالا، به همراه ویژگی تنظیم خودکار برس‌هایی که برف را جابجا می‌کنند از ویژگی‌های مهم این خودروی برف‌روب است.

 

2- ماشین برف روب  (Schmidt Supra)

Schmidt Supra
Schmidt Supra

این ماشین برای مکان هایی که برف سنگین دارند ساخته شده است. از طرف دیگر این برف‌ روب قدرتمند به مخزنی با ظرفیت بسیار بالا مجهز است و به راحتی می‌تواند چیزی حدود 8 ساعت، برف سنگین را از سطح جاده‌‌ ها پاک کند. این برف‌ روب،‌ برف‌ ها را تا فاصله 40 متر دورتر پرت می‌ کند.

 

3- ماشین برف روب (MDOT TOW PLOW)

MDOT TOW PLOW
MDOT TOW PLOW

برف روب MDOT TOW PLOW متخصص پاکسازی جاده هاست هر شهری که از این نوع برف روب داشته باشد دیگر نیاز نیست که نگران برف های سنگین در جاده هایش باشد.

 

4- ماشین برف روب (SnowBlast SnowBlower)

 SnowBlast SnowBlower
SnowBlast SnowBlower

SnowBlast SnowBlower  دو پره بسیار بزرگ در جلو مجهز است تا برف به داخل مخزن کشیده شود و همانند یک چاقو که پنیر را به راحتی می‌برد، این برف‌روب در میان برف‌ سنگین زمستانی مسیر را پاک می‌کند. برف‌هایی که از سطح جاده پاک می‌شوند توسط این بر‌ف‌روب به کنار جاده پرتاب خواهند شد.

 

5- ماشین برف روب (Overaasen RS400)

Overaasen RS400
Overaasen RS400

این برف‌ روب مانند RS200 می باشد که در یک خانواده هستند. Overaasen  یکی  از بزرگ ترین شرکت های ساخت این نوع ماشین ها می باشد. این برف روب با هدف پاک کردن برف از سطح باند فرودگاه‌ها طراحی شده است و برس‌هایی در این برف‌روب تعبیه شده تا با دقت بسیار بالا برف را از تمامی سطح باند فرودگاه پاک کنند.

 

6- ماشین برف روب (School Bus SnowBlower)

School Bus SnowBlower
School Bus SnowBlower

این برف روب ظاهر بسیار متفاوت نسبت به بقیه برف روب ها دارد و برای پاکسازی جاده ها ساخته نشده. این نوع ماشین فقط برای پاکسازی اتوبوس های مدرسه ساخته شده است.

 

7- ماشین برف روب (BNSF Rotary Snowplow)

BNSF Rotary Snowplow
BNSF Rotary Snowplow

برف روب BNSF Rotary Snowplow به عنوان بزرگ ترین  برف روب برای خط های راه آهن می باشد. برف روبی در خط راه آهن بسیار مهم و حیاطی می باشد. این قطار برف روب به راحتی می‌ توان در کوه‌ ها و قسمت‌ هایی که چندین متر برف بر روی ریل قطار نشسته است نفوذ کرده و مسیر را باز کند.

بازدید:
119

به اشتراک بگذارید:- - - - - -
* جهت ثبت نظر هم اکنون ثبت نام کنید. *
نظر شما:
لوگوی ماهکان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجله اینترنتی ماهکان می باشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه© 2018 mahkan.com