-
خانوادگی
-
مرد
-
زن
-
پسر
-
دختر
زیردریای SMX-31
یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
1
0

SMX-31  یکی از پیشرفته ترین زیردریایی های جهان توسط یک شرکت پیمانکاری که زیر نظر ارتش فرانسه است ساخته خواهد شد. نام دیگر این زیردریای  الکتریک (Electric) می باشد، این نام به دلیل الکتریکی بودن این زیردریایی انتخاب شده و برخلاف زیردریایی های دیگر از خدمه بسیارکمتری برخورد دار است.

SMX-31
SMX-31

Electric شکل ظاهری بسیار متفاوتی ب بقیه هم نوع های خود دارد و جنس آن مانند نهنگ عنبر است. زیردریایی مذکور به انواع سلاح های پیشرفته مجهز بوده و از انواع گسترده ای از ادوات و وسایل بدون سرنشین پشتیبانی خواهد کرد، حتی قادر است که به عنوان یک زیردریایی مادر مکانی برای استقرار نیروهای ویژه دریایی باشد. زیردریایی الکتریک به میزان بسیار قابل توجهی خودکار بوده و تنها ۱۵ خدمه در آن حضور خواهند داشت.

SMX-31
SMX-31

جالب تر این که این زیردریایی توان پرتاب و اعزام خودروهایی برای ماموریت های خارج از آب و هوایی را نیز داراست و این کار از طرح لانچری انجام می شود که به سطح آب می آید در حالی که خود زیردریایی همچنان در عمق آب باقی مانده است. علاوه بر این، خودروهای زیردریایی متعددی نیز روی این زیردریایی نصب خواهند شد که یکی از آن ها مخصوص نیروهای ویژه دریایی برای ورود سریع و مخفیانه به نواحی ساحلی است.

SMX-31
SMX-31

 

بازدید:
128

به اشتراک بگذارید:- - - - - -

جستجوی مطالب مرتبط با:SMX-31 زیردریای SMX-31 ارتش فرانسه
* جهت ثبت نظر هم اکنون ثبت نام کنید. *
نظر شما:
لوگوی ماهکان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجله اینترنتی ماهکان می باشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه© 2018 mahkan.com